marca 16, 2018

Wzrastaj


Dużymi krokami nadchodzi wiosna. Dzień jest coraz dłuższy, częściej świeci słońce, zrobiło się ciepło i przyjemnie. Pierwsze krokusy cieszą oczy kolorowymi kwiatami. Na drzewach pojawiają się drobne pączki, młode listki. Przyroda przeciąga się leniwie i budzi się do życia po długim, zimowym śnie. Wszystko wokoło zdaje się powoli wzrastać, zazieleniać, rozkwitać.

A Ty?
Wciąż pozostajesz uśpiona i nic nie jest w stanie cię wybudzić? Czy wręcz przeciwnie – czujesz przypływ sił witalnych, cieszysz się promieniami słońca i już nie możesz się doczekać kiedy będzie jeszcze cieplej? Kiedy wszystko rozkwitnie, kiedy będzie można zrzucić zimowe okrycie i pozwolić wiosennemu wietrzykowi zatańczyć w Twoich włosach?

W tym roku postaraj się skorzystać z nadarzającej okazji (wiem, wiem, za rok znowu będzie wiosna :), ale nie czekaj do kolejnej!) i idź za głosem natury. Skoro wokoło wszystko wzrasta, rozwija się, Ty zrób to samo!
Wybierz jedną rzecz w sobie, którą chcesz zmienić, rozwinąć, ulepszyć lub poprawić. Na pewno taką znajdziesz :)
Może wybierzesz problem, z którym borykasz się od dłuższego czasu. Albo rzecz, która do tej pory ci przeszkadzała, lecz nie miałaś odwagi, by coś z nią zrobić.
Może to będzie coś w twoim wyglądzie zewnętrznym – np. zmiana fryzury, może makijażu.
To, co wybierzesz zależy wyłącznie od ciebie.

Nadchodząca wiosna daje mnóstwo okazji do twojego wzrostu, rozwijania się, odnajdywania w życiu tego co dobre, co daje radość, sprawia przyjemność.
Daje szansę na wprowadzenie zmian, które pozwolą ci poczuć się lepiej, patrzeć na życie spokojniej, serdeczniej.

Na co jeszcze czekasz? Wybierz, rozwijaj i wzrastaj!

Pozdrawiam serdecznie
Ewa "Thori" Urbańska

Podziel się wpisem z przyjaciółmi :) 

Dołącz

Copyright © 2016 Twoja Ostoja , Blogger