kwietnia 11, 2018

O mnie


Ewa Thori Urbańska, Twoja Ostoja

Cześć :)
Nazywam się Ewa Urbańska, w internecie można spotkać mnie pod nickiem Thori. Jeżdżę motocyklem, poprawiam teksty, piszę książki, opowiadania i scenariusze. Również te, które zmieniają życie na lepsze.
Więcej o mnie, można znaleźć na mojej stronie autorskiej.


W naszym życiu często potrzebujemy kogoś, kto wesprze, zmotywuje, doradzi, a kiedy trzeba potrząśnie nami. Nieraz wikłamy się w przeróżnego rodzaju sytuacje, emocje biorą górę i nie potrafimy spojrzeć neutralnie na dany problem. Osobie stojącej z boku znacznie łatwiej jest dostrzec to, co tobie umyka, zaradzić kłopotowi, podsunąć rozwiązanie.

Tą osobą dla ciebie jestem ja.
Pomogę ci dostrzec to, czego nie zauważasz, a co być może masz na wyciągnięcie ręki.
Podpowiem jak lepiej zrozumieć siebie.
Razem pokonamy twoje lęki i obawy.
Pomogę ci lepiej poczuć się ze sobą i otoczeniem.
Pokażę jak możesz podnieść swoją samoocenę i uwierzyć w siebie.
Sprawię, że odnajdziesz równowagę, harmonię i spokój.
Pomogę ci zrozumieć twoje dorastające dzieci.
Popracujemy wspólnie nad twoją asertywnością.
Podpowiem ci jak znaleźć miłość.

Dlaczego to robię?
Po pierwsze - kiedyś też nie miałam łatwo i różowo. Borykałam się z różnymi problemami, byłam samotną mamą, rozgoryczoną życiem kobietą, bardzo często przerastało mnie to, co działo się w moim życiu. Szukałam rozwiązań, ale nie dostrzegałam tego co było na wyciągnięcie ręki. Uczyłam się na błędach, zaliczałam porażki i przyznam, że głęboko gdzieś miałam tych, którzy chcieli mi pomóc. A takich osób było sporo – wtedy jeszcze nie chciałam pogodzić się, nie chciałam zrozumieć tego, co wyjaśniam w punkcie drugim. Nie bo nie i koniec.
Uparcie twierdziłam, że sama dam sobie radę ze wszystkim i że zrobię inaczej. Bo przecież ja, wielka siłaczka, potrafię to, prawda?
Ano nieprawda.
Choćbyśmy nie wiem jak się przed tym bronili, wniosek jest jeden: by żyć spokojnie i szczęśliwie, rozwijać się, potrzebujemy innych ludzi.
Po drugie – jestem numerologiczną mistrzowską jedenastką i dostałam odgórnie, że tak to określę, misję do wykonania: zdobywanie wiedzy, doświadczenia i dzielenie się tym z innymi. Jeśli komuś się chce i interesuje go ten temat, niech poczyta w książkach, internecie o liczbach mistrzowskich.
Długie lata uciekałam od tego swojego przeznaczenia (oj, jak to zabrzmiało:) ), jednak i tak ciągnęło mnie do nauki, przekazywania tego czego się nauczyłam, do pomagania innym.
Od czasu kiedy zdecydowałam, że pójdę tą drogą, znacznie lepiej się czuję, wiele rzeczy przychodzi mi o wiele łatwiej niż kiedyś, a ja sama jestem bardzo szczęśliwa, zadowolona, spełniona. Widocznie tak po prostu ma być i moja wcześniejsza walka z tym, nie miała sensu.

Dlatego tu jestem. Żeby pomóc tobie i realizować swoją ścieżkę życiową.Losowe posty

Copyright © 2016 Twoja Ostoja , Blogger