marca 10, 2018

Dzień Mężczyzn


Równowaga w przyrodzie musi być. Był Dzień Kobiet, jest i Dzień Mężczyzn. Wiecie, że pomysł na obchodzenie tego dnia powstał niedawno, bo zaledwie dziewiętnaście lat temu?
Początkowo obchodzono je na Malcie, a dopiero potem miły zwyczaj zaczęły przejmować inne kraje.
Chociaż w Polsce święto to nie jest jeszcze zbyt popularne, możecie przyczynić się do zmiany tego.
Bywa, że zagonione, zmęczone pracą, zajęte dziećmi, czasami traktujemy naszych mężczyzn po macoszemu. Czasami jesteśmy marudnymi zołzami, złośliwymi wiedźmami, ale przecież tak naprawdę, w głębi ducha doceniamy to co dla nas robią, prawda?
Waszym Mężczyznom na pewno będzie przyjemnie, gdy tego dnia to właśnie Wy zrobicie dla nich coś miłego. A co? Wszystko zależy od Waszej kobiecej pomysłowości.


Wyślijcie sms, złóżcie życzenia, przygotujcie wyjątkowy posiłek dla dwojga, wyciągnijcie na romantyczny spacer, czy podarujcie miły sercu drobiazg.
Ile kobiet, tyle pomysłów i możliwości :)
Pamiętajcie, że mężczyzna to nie tylko mąż (partner), ale dziadek, ojciec, brat, czy ten przystojny sąsiad, o którym słyszałaś, że jest wolny. A jeśli i ty jesteś... może ten dzień to doskonała okazja na przełamanie lodów?
Od siebie jeszcze dodam, że obdarowywanie innych, tak po prostu od serca, z miłością, z chęcią sprawienia komuś radości, przyjemności, powoduje, że wytwarza się dobra energia. A to oznacza, że poprawia nam się humor, uśmiechamy się szerzej, piękniejemy(!), widzimy świat bardziej kolorowo. No i chyba nikomu nie muszę przypominać, że okazane dobro dawania wraca do nas z podwójną siłą.

Zatem życzę Wam radosnego świętowania :)


Pozdrawiam serdecznie
Ewa "Thori" Urbańska

Podziel się wpisem z przyjaciółmi :) 

Dołącz

Copyright © 2016 Twoja Ostoja , Blogger